💠 عضویت در سایت کراس فیت اسپرت رایگان است و تنها اشخاص حقیقی بالای ۱۵ سال تمام، حق عضویت در سایت کراس فیت اسپرت را دارند. افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید و یا در حالت عادی، به قسمت ثبت نام مراجعه کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام به عضویت کراس فیت اسپرت در آیند.

💠 کاربر باید رمز عبور و نام کاربری (شماره موبایل و یا آدرس پست الکترونیک) خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید شماره موبایل و یا آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف، واقع بر عهده شخص کاربر است.

💠 کاربر عضو، فقط پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

💠 فروشگاه ورزشی اینترنتی کراس فیت اسپرت با آدرس اینترنتی www.ircrossfit.com تماما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا از درج لینک‌ها، مطالب و نظرات غیر اخلاقی در سایت خودداری فرمایید. در غیر این صورت منجر به حذف کاربر میگردد.

💠 هرگونه سوء استفاده از محتوا شامل: (متن، اطلاعات مندرج در صفحه ها، عکس ها، طرح های گرافیکی و ویدئو ها، کد ها، تخفیف ها و دیگر مطالب سایت) پیگرد قانونی دارد.

💠 تمامی قیمت ها در این سایت به تومان میباشد

💠 برای ارسال نظرات سازند‌ه خود اعم از پیشنهادات، انتقادات و شکایات، لطفا از طریق فرم زیر پیام خود را ارسال نموده و از درج آن در قسمت نظرات محصولات خودداری نمایید؛ چراکه قسمت نظرات هر محصول فقط برای نظرات مشتریان درباره‌ی همان محصول قرار داده شده است.

💠 کراس فیت اسپرت حق این را دارد تا در هر موقع که تشخیص به تغییر داد، موارد این صفحه و قوانینش را بدون اطلاع دادن به کاربرها تغییر دهیم.

💠 استفاده از تمام مطالب و قسمت های خبری و وبلاگ www.ircrossfit.com تنها با درج منبع مجاز میباشد.

💠 کراس فیت اسپرت مجاز است تا در هر زمان قیمت ها و تخفیف های خود را بدون اطلاع به کاربرها تغییر دهد.

💠 تمامی افراد جهت ثبت نام در سایت موظف اند از اطلاعات واقعی و شخصی خود استفاده کنند چرا که برای احراز هویت در مواقع مورد نیاز، نیاز به اطلاعات درست و واقعی میباشد لذا مسئولیت هرگونه مغایرت آن ها، با خود شخص حقیقی و یا حقوقی میباشد.

💠 کراس فیت اسپرت در قبال خسارات ناشی از بلایای طبیعی اعم از سیل، زلزله، طوفان و دیگر بلایای طبیعی و همچنین در رابطه با اطلاعات فاش شده در اینترنت از طریق هک شدن سایت یا سیستم های الکترونیکی و یا کامپیوتر های شخصی کاربرها، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

💠 کراس فیت اسپرت در قبال خسارات ناشی از بلایای طبیعی اعم از سیل، زلزله، طوفان و دیگر بلایای طبیعی و همچنین در رابطه با اطلاعات فاش شده در اینترنت از طریق هک شدن سایت یا سیستم های الکترونیکی و یا کامپیوتر های شخصی کاربرها، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

💠 در صورت بروز مشکل در هنگام پرداخت آنلاین از طرف بانک و یا درگاه مربوطه، مسئولیت آن به عهده خود آنها میباشد و لذا اقدامات ضروری در این رابطه از طرف خود آنها صورت میگیرد.

💠 کراس فیت اسپرت اجازه دارد برای تکمیل سفارش کاربرهای خود از تمام اطلاعات شخصی درج شده در سایت استفاده نماید.

💠 در بعضی شرایط که کراس فیت اسپرت تشخیص دهد مطالب و یا سرویس های شخص سومی برای کاربران جذاب و جالب باشد، اطلاعات کاربران را در اختیار آنها قرار میدهد.

💠 درج هرگونه تبلیغات در تمام قسمت هایی که دارای بخش نظرات است ممنوع میباشد.